BG EN

Борисов в Пловдив: Направихме митинга тук, щото в София има дерби

ЧАС ПИК

Борисов в Пловдив: Направихме митинга тук, щото в София има дерби

6296
на 16.11.2013
Борисов в Пловдив: Направихме митинга тук, щото в София има дерби
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Бойко Борисов се изкачи на трибуната в Пловдив  и обяви следното:

препоръчано

"Откакто Станишев е начело на БСП ги бия 10 пъти. Сега БСП се докара до там, да не може сама да направи митинг", усмихнат обяви опозиционният лидер.

"Направихме митинга в Пловдив, защото в София има дерби (визира мача ЦСКА-"Левски").

В същото време Станишев изнесе своята реч на Орлов мост, в която обяви, че щом има подкрепата на над 60 хиляди души - събрани днес на митинга, той е уверен, че управлението ще продължи. Той подчерта разрухата, до която е доведена страната при мандата на ГЕРБ.

В Пловдив пък Борисов го обвини, че бие студентите и събира личните данни на протестиращите.

Митингите продължават със скандирания.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ГОРЕЩО В ПИК TV: Гълъб Донев за Бюджет 2026: Няма да отнемаме права и няма да намаляваме доходи. Ето какво ни очаква след 1 август (ОБНОВЕНА/ВИДЕО) ГОРЕЩО В ПИК TV: Гълъб Донев за Бюджет 2026: Няма да отнемаме права и няма да намаляваме доходи. Ето какво ни очаква след 1 август (ОБНОВЕНА/ВИДЕО)
ново
Днес: 15
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК