ГОРЕЩО
ШОК! Откриха тяло на млада жена в Сливенско, арестуван е криминално проявен
ПАНИКА, КРЪВ И ПИСЪЦИ: Вижте покъртителния разказ на Кристияна, оцеляла след ада на "Челопешко шосе"
САМО В ПИК! Георги Марков БЕЗПОЩАДЕН в деня на годишнината от грандиозния митинг на Орлов мост от 1990 г.: Партизаните на Сорос от ПП и ДБ ни пробутват за президент незаконния премиер Гюрчо
Група J на Мондиал 2026: Лебедовата песен на Меси започва тук
"КАЛАШНИК" НА ПЪТЯ: Криминалист РАЗКРИ ЗАЩО Васко от Ботунец е карал с чешка шофьорска книжка
Акценти
Борисов и Пеевски се срещнаха с миньорите: Обещано и изпълнено (СНИМКИ)
108438
на 25.04.2024
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Обещано и изпълнено! Това заявиха лидерите на ГЕРБ и ДПС Бойко Борисов и Делян Пеевски по време на среща с представители на миньорите и синдикатите и министъра на енергетиката.
препоръчано
Днес в парламента с гласовете на депутатите от ГЕРБ и ДПС гарантирахме непрекъснатата работа на миньори и енергетици в Маришкия басейн, поясниха те.
Миньорите поискаха и гаранция, че средствата, отпуснати днес, ще бъдат използвани по предназначение.
От страна на парламентарните групи на ГЕРБ и ДПС поехме категоричен ангажимент и ще изискваме непрекъснато информация за развитието на процеса от министъра на енергетиката и от ръководството на мините.



Група K на Мондиал 2026: Последният поход на Роналдо
5393
преди 2 часа
Група J на Мондиал 2026: Лебедовата песен на Меси започва тук
6940
преди 3 часа


