BG EN

Борисов праща 9 депутати и зам.-министър на вота

ЧАС ПИК

Борисов праща 9 депутати и зам.-министър на вота

9288
на 06.07.2015
Борисов праща 9 депутати и зам.-министър на вота
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Девет депутати и зам.-министър от ГЕРБ ще се включат на първа линия в кметската надпревара тази есен.

препоръчано

Лидерът на ГЕРБ и премиер Бойко Борисов е одобрил 265 имена за кметове, издигнати от структурите на партията и минали през Изпълнителна комисия. "Въпрос на ден-два е ГЕРБ да обяви официално своя слоган за предстоящите местни избори", заяви пред "Стандарт" високопоставен източник от централата на мнозинството.

Очаквано председателят на ПГ на ГЕРБ и зам.-председател на партията Цветан Цветанов най-вероятно ще оглави отново предизборния щаб. Народните представители, които влизат в битката за кметски мандати, са д-р Дарин Димитров - Търговище, Любомир Христов - Шумен, Георги Андонов - Гоце Делчев, Силвия Хубенова - Асеновград, д-р Красимира Атанасова - Дългопол, Кирил Котев - Сандански, Валентин Василев - Разград, Корнелия Маринова - Ловеч, и Вяра Церовска - Перник. Зам.-министърът на спорта Калин Каменов е фаворитът на ГЕРБ за кмет на Враца.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 58
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК