BG EN

Борисов разпореди на областните управители да следят за почистването на пътищата в страната

Политика

Борисов разпореди на областните управители да следят за почистването на пътищата в страната

4654
на 28.11.2016
Борисов разпореди на областните управители да следят за почистването на пътищата в страната
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Премиерът Бойко Борисов разпореди на областните управители да следят за изпълнението на дейностите по почистване на пътищата от републиканската и общинските пътни мрежи във връзка с очакваните снеговалежи.

препоръчано

Министър-председателят получи уверение от Министерството на регионалното развитие и благоустройството и Агенция „Пътна инфраструктура“, че на територията на страната вече са разположени в готовност над 3120 снегопочистващи машини. АПИ е сключила 35 договора с фирми, ангажирани в почистването на републиканската пътна мрежа.

Премиерът разпореди при утежняване на обстановката поради метеорологични условия или неизпълнение на договорни задължения от фирмите да му бъде докладвано незабавно за предприемане на допълнителни мерки.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 14 декември - пътуване ще се отрази освежаващо на Везните, успехът е със Скорпионите, които работят през почивния ден САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 14 декември - пътуване ще се отрази освежаващо на Везните, успехът е със Скорпионите, които работят през почивния ден
ПИК TV x
Преди концерта на Род Стюарт: Рафи сменя гума на политик Преди концерта на Род Стюарт: Рафи сменя гума на политик
ново
Днес: 4
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК