ГОРЕЩО
Калин Стоянов: Ще бъде необходима държавна подкрепа за хората, засегнати от проливните дъждове (СНИМКИ)
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Шефът на СДВР Любомир Николов ще е изпълняващ функциите главен секретар на МВР
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК! Съдът постанови "задържане под стража" за Траян от мелето на "Челопешко шосе" (ОБНОВЕНА)
ГОРЕЩО В ПИК TV! Заседанието за регистрацията на "Прогресивна България" приключи рекордно бързо - до 14 дни става ясно ще има ли партия (ВИДЕО)
Адвокат РАЗКРИ кога се връща Стоян Мавродиев в България. Ето какво е имало в джоба на финансиста, преди да бъде задържан в Белград
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
За кой ли път Борусия (Дортмунд) доказа колко много е зависим от Пиер-Емерик Обамеянг и неговия завършващ удар. Нападателят беше изваден от състава за сблъсъка с Волфсбург и неговите съотборници така и не успяха да вкарат гол, като мачът на “Сигнал Идуна Парк” завърши 0:0, предава Спортал. Бързакът от Габон е наказан заради неспазване на дисциплината, защото в събота не се явил на среща между отбора и треньора Петер Щьогер.
Така Борусия пропусна шанса да излезе на второ място след 18-ия кръг в Бундеслигата. Вместо това “жълто-черните” са четвърти на 15 точки от лидера Байерн (Мюнхен).
препоръчано
свързани новини
Мега сделка! Голаджията Обамеянг преминава в...
16672
на 07.01.2018
Нещо става с Обамеянг в Дортмунд
11759
на 17.11.2017
Обамеянг проговори за провалените си трансфери
10184
на 22.09.2017
Обамеянг: Ако искам да се развивам, трябва да си тръгна от Борусия (Дортмунд)
10449
на 23.08.2017


