ГОРЕЩО
Експерт с ГОРЕЩА ПРОГНОЗА: Очакват се радикални промени в Бюджет 2027 за пенсии и данъци
НОВА МОДА: Самоуверен ход или политически риск? Радан Кънев мести битката за ДСБ в интернет
ГОРЕЩА ТЕМА: Нашите служби прихванали Невзоров още на границата - ескортирали го до София и до Варна, за да даде показания
ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Журналистът Валери Тодоров удари рамо на Радев за ветото върху санкциите срещу руския патриарх: Няма да има справедлив мир в Украйна (ВИДЕО)
САМО В ПИК TV! Доц. Цеков с УДАРЕН КОМЕНТАР - сравни ППДБ с режимите на Хитлер, Франко и Салазар (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Халфът на Борусия (Дортмунд) Кевин Гроскройц няма да може да вземе участие в осминафиналния сблъсък с Ювентус в Шампионската лига. Футболистът е получил контузия по време на мача с Аугсбург (0:1) в Бундеслигата и ще отсъства от терените в следващите шест седмици, което означава, че със сигурност пропуска поне първия мач с "бианконерите".
"Борусия (Дортмунд) ще бъде без Кевин Гроскройц в следващите шест седмици. Футболистът игра като десен бек в мача с Аугсбург, но бе заменен принудително, като има леко разкъсване на бедрен мускул. Очаква се той да бъде готов едва за втория мач с Ювентус в Шампионската лига на 18 март", обявиха от клуба.
препоръчано
свързани новини
Льов обясни защо не е повикал Кевин Гроскройц в Бундестима
3369
на 07.10.2014
НАСИЛИЕ: Ранени и убит при безредици след Йордания-Алжир на Световното
11593
преди 15 часа
СЛЕД РЕКОРДА: Жената на Меси му се обясни в любов
23883
преди 18 часа
В РАЗГРАД СЕ СЪБУДИХА: Лудогорец си хареса бразилско крило
6862
преди 19 часа
ТУРЦИЯ СЕ РАЗТРЕСЕ: Мъри отказа да поеме гранд, разкриха причините
16011
преди 19 часа


