Борусия (М) отчая Шалке

4888
на 13.09.2014

Борусия (Мьонхенгладбах) победи у дома Шалке.  "Бяло-зелените" се наложиха с 4:1 в мач от третия кръг на Бундеслигата.

С голове на Андре Хан в 17-ата и 50-ата минута Борусия поведе с 2:0. Жан-Ерик Максим Чупо-Мотинг от дузпа в 52-ата минута намали на 2:1.

Макс Крузе в 56-ата минута и Рафаел в 79-ата минута оформиха крайното 4:1 за Борусия.
За тима на Борусия това е първи успех за сезона.

Отборът на Шалке регистрира втора загуба, като отборът от Гелзенкирхен все още няма победа в кампанията.

САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 17 май - възможни финансови загуби за Телците, непредвидени трудности за Стрелците САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 17 май - възможни финансови загуби за Телците, непредвидени трудности за Стрелците
САМО В ПИК TV! Борисов с първи думи за катастрофата с Кирил Петков (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Борисов с първи думи за катастрофата с Кирил Петков (ВИДЕО)