ГОРЕЩО
104 528 преписки и ефективен надзор: годишният отчет на Апелативна прокуратура-София за 2025 г.
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! ИТН събира подписи за извънредно заседание на парламента заради скандалните уволнения в МВР на хора, свързани с "Петрохан"
Дани Митов ОМАСКАРИ Гюровците: Стана навик на този служебен кабинет да се хвали със свършеното от "Желязков" (ВИДЕО)
КУЛТОВА ИДЕЯ: Не е лошо Пепи Еврото да патентова името си, че бая мошеници, Елфи, Бойци и командири на негов гръб добри пари изкараха
„Сердикамед“ посреща пациентите си в София с обновена и модерна база, и високотехнологично оборудване (СНИМКИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Американска гражданка, живееща в България, е пострадала при пътен инцидент. В петък тя е настанена в Отделението по реанимация на МБАЛ "Иван Селимински" - Сливен, със съчетана травма на крайници и гърди. Състоянието ѝ е стабилизирано, няма опасност за живота ѝ. Това съобщиха от болницата в града.
препоръчано
От петък до неделя спешна помощ в болницата са потърсили 139 души. Хоспитализирани са 55 от тях. Извършени са 18 операции и 11 раждания.
76-годишна жена е с опасност за живота след катастрофа край Сливен
11379
на 04.08.2020


