ГОРЕЩО
Иван Таков на конгреса на БСП: С радикално лява платформа ще спечелим доверието на нашите избиратели
Калоян Паргов: БСП може без всеки от нас. Но България не може без БСП
ГОРЕЩО ОТ КОНГРЕСА: Издигнаха 52 социалисти за лидер на БСП, Калоян Паргов и Драго Стойнев се отказаха
Йотова се срещна с президента на Германия при посещение на олимпийското село в Милано
Обявиха 100 ХИЛЯДИ ДОЛАРА награда за информация за Ивайло Калушев
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
В Бостън падна рекордът за най-снежната зима в историята. В понеделник градът регистрира 276 сантиметра сняг от началото на сезона. С това беше подобрен досегашния рекорд от 273 сантиметра от 1995/96 година.
препоръчано
Още преди няколко седмици специалистите прогнозираха, че поставянето на нов рекорд е само въпрос на време. Според прогнозите обаче по-късно тази седмица се очаква снеговалежът да продължи.
Обилният снеговалеж предизвиква хаос в транспорта и щети за стотици милиони долари от началото на зимата. Измерванията на снеговалежа в Бостън датират от 1872 година насам.
свързани новини
Странно явление! Нетопящ се сняг затрупа САЩ! (видео)
111838
на 03.02.2014
НОВА УЛИКА! Има ли скрито послание в СМС-а на Ивайло Калушев до майка му?
100575
преди 1 часа
ГОРЕЩА НАДПРЕВАРА: Трима останаха кандидатите за председател на БСП
35493
преди 2 часа


