ГОРЕЩО
Прокуратурата на нож със съдията, отказал да гледа мярката на Васко от "Калашниците" - протестира скандалното му решение
ГОРЕЩА ТЕМА! Един от най-приближените до Радев депутати разкри подробности как се стигна до договорката с търговските вериги
ИДВА ЛИ КРАЯТ НА КРИЗАТА? Финансистът Дацов: Кабинетът има ясен мандат за балансиране на бюджета
НИЩО НОВО! Слънцето пробива сутрешните мъгли, за да дойдат облаците със следобеден дъжд и гръмотевици (КАРТИ)
ИНТРИГА В ДСБ: Радан Кънев си знае своето - отказа подадената ръка от ген. Атанасов
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Босът на Борусия Дортмунд Ханс-Йоаким Ватцке направи пламенно обръщение след взривовете по автобуса на тима.
препоръчано
"Жълто-черната общност винаги е била много силна. Преживели сме много тежки моменти. Сегашната ситуация е може би най-тежката в историята на клуба. Но съм сигурен, че ние ще бъдем силни и обединени. Омразата не може да определя нашите действия. Ще играем за Бартра. Ще играем за всички. Призоваваме феновете ни, имаме нужда от тяхната подкрепа. Ние няма да дадем път на терора", заявява Ватцке.
Играчите на Борусия междувременно проведоха тренировка. Мачът с Монако е пренасрочен за днес от 19:45 часа българско време.


