BG EN

Босът на ФА няма да се кандидатира за втори мандат

Световен футбол

Босът на ФА няма да се кандидатира за втори мандат

2330
на 29.01.2016
Босът на ФА няма да се кандидатира за втори мандат
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Президентът на английската футболна асоциация Грег Дайк съобщи днес, че той няма да се кандидатира за втори мандат заради разногласия в изпълнителното бюро на ФА за реформите, които трябва да се направят.

препоръчано

"Аз вече реших, че ако няма реформи, аз ще си тръгна на всяка цена през лятото", каза Грег Дайк в комюнике на ФА.

Дайк, 68-годишен, стана президент на ФА през юли 2013 година и неговият мандат изтича в края на това лято. През май 2015 година след арестуването на чиновници на ФИФА по подозрение в корупция той бе един от първите, който поиска оставката на президента на ФИФА Сеп Блатер.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 22 декември: Телецът да се готви за данъци, изненади и път за Скорпиона САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 22 декември: Телецът да се готви за данъци, изненади и път за Скорпиона
ПИК TV x
СКАНДАЛНО РАЗКРИТИЕ! Хора на ген. Атанасов искали да сготвят Слави с наркотици (ВИДЕО) СКАНДАЛНО РАЗКРИТИЕ! Хора на ген. Атанасов искали да сготвят Слави с наркотици (ВИДЕО)
ново
Днес: 1
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК