BG EN

"Ботев" без почивка след издънката срещу Пирин

Футбол

"Ботев" без почивка след издънката срещу Пирин

18699
на 29.02.2016
Ботев без почивка след издънката срещу Пирин

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Футболистите на Ботев подновиха тренировки часове след завръщането си от Благоевград, където записаха драматично равенство 2:2 срещу Пирин в мач от 22-ия кръг на първенството.

препоръчано

Сутринта в понеделник "канарчетата" проведоха занимание на клубната база, което бе с възстановителен характер за титулярите от двубоя с "орлетата". Останалата част от тима бе натоварена с упражнения във фитнеса и на терена.

След сблъсъка в Благоевград в "жълто-черния" лагер сериозни травми няма и от утре Ботев започва подготовката си за мача със Славия от междинния 23-ти кръг в "А" група. Срещата е в четвъртък от 14:00 часа, а билетите за нея вече се продават в клубния фен-магазин.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ПИК TV! Княгиня Калина се вля в Шествието за семейството (ВИДЕО) ПИК TV! Княгиня Калина се вля в Шествието за семейството (ВИДЕО)
ново
Днес: 74
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК