ГОРЕЩО
ИЗВЪНРЕДНО! Полицията залови изтощени до смърт 33 нелегални мигранти - лутали се в гората дни наред, яли трева и пили вода от блатата
СЛЪНЧЕВО! Ведрият ден няма да се размине без облаци и валежи, особено над планините (КАРТИ)
ОБРЕЧЕНИ НА ПРОВАЛ: Цветанка Андреева разби надеждите на ПП-ДБ за президентските избори
КРАЙ НА ЛЕТНИТЕ ТАПИ ЗА МОРЕТО! Иван Шишков обяви: До две седмици ремонтите на пътищата свършват - нашите съседи проявиха интерес за магистралите ни
6-месечно бебе почина в болницата в Търговище, здравният министър разпореди спешна проверка
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Ботев Пловдив привлече в редиците си вратаря на Раковски Илия Николов.
препоръчано
27-годишният страж ще заеме мястото на Росен Андонов, който отива в сателита на "жълто-черните". Двамата вратари сменят отборите си, като ще бъдат със статут на преотстъпени до края на настоящия сезон.
Илия Николов облича фланелката на Ботев за втори път в кариерата си. Той пазеше вратата на "канарчетата" в продължение на година и половина от лятото на 2010-та до началото на 2012-та. Николов е играл още за Хасково, Литекс, Спартак Варна, Свиленград, Спартак Пловдив и Несебър.
ЦСКА готви трансферна бомба
5422
преди 1 часа
Предложиха играч на Шефилд Юнайтед на ЦСКА
11219
на 13.06.2026
ЦСКА пред раздяла с един от двамата си нападатели
11501
на 13.06.2026
Наш национал подписа с Цървена звезда
6670
на 13.06.2026


