Ботев и Локо не можаха да се победят в дербито на Пловдив

ЧАС ПИК

4906
на 01.08.2015

Локомотив и Ботев не успяха да се победят в пловдивското дерби от 3-я кръг на А група, след като завършиха при равенство 1:1. Първият от общо четирите предстоящи двубоя между тимовете започна нервно, като между играчите от двата отбора прехвърчаха искри.

През първото полувреме домакините Ботев бяха по-активния тим и точно преди почивката Алекс Колев откри за 1:0 в полза на Ботев. На повторенията се видя, че голът е от засада, но главния рефер не го отмени.

Локомотив обаче успяха да изравнят през второто полувреме. В 49-та минута Зоран Балдовалиев изравни за 1:1. След равенството Ботев Пловдив се качва до седма позиция с две точки, а Локомотив запазва последното си място с 1.

САМО В ПИК: Вижте топ хороскопа на Алена за Гергьовден - успехите намигват на Телците, Стрелците пълнят джобовете САМО В ПИК: Вижте топ хороскопа на Алена за Гергьовден - успехите намигват на Телците, Стрелците пълнят джобовете
Георги Харизанов ексклузивно пред ПИК TV: 6 или 7 партии влизат в парламента. ГЕРБ бият с много (ВИДЕО) Георги Харизанов ексклузивно пред ПИК TV: 6 или 7 партии влизат в парламента. ГЕРБ бият с много (ВИДЕО)