ГОРЕЩО
ДПС-Ново начало с протест срещу Тик-Ток пърформансите на ППДБ
Радомир Чолаков: Не произвеждаме достатъчно храна
Радев трябва да бъде спрян
РАДЕВ АКТИВИРА ДЕЖУРНОТО СИ ПРОКСИ: Имало ли е разследване за корупция срещу Демерджиев, унищожено при назначението му в служебния кабинет?
Даниел Митов: Два влекача са в готовност да изтеглят танкера, блокиран край Ахтопол - не е опасен
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Отборът на "Ботев" (Пловдив) постигна изключително важен успех с 3:1 над Черно море в мач от 25-ия кръг на "А" група. "Канарчетата" откриха резултата в 30-ата минута, когато Милен Гамаков матира Георги Китанов и отбеляза първия си гол от 15-и март 2015 година.
препоръчано
Секунди след гола на "Ботев", Симеон Райков изравни резултата с добро изпълнение на фаул от над 25 метра. В 63-ата минута главният съдия отсъди дузпа в полза на "жълто-черните" за нарушение на Борислав Стойчев. Зад топката застана Лъчезар Балтанов, който вкара за 2:1. Малко по-късно отново халфът се разписа за 3:1 и вкара своя 6-ти гол за сезона в първенството и по този начин оформи крайния резултат.
свързани новини
11-те на "Ботев" (Пловдив) и Черно море
11882
на 13.03.2016
ЦСКА 1948 уреди контроли с Гьозтепе на Мъри и с лидера в Румъния
3589
преди 1 часа
ОТВРАТИТЕЛНО! Левскари скандират: Смърт за Любо Пенев
107004
на 06.12.2025
ЦСКА набеляза талант, оценяван на 5 млн. евро
10858
на 06.12.2025
Левски вече е притиснат до стената
18568
на 05.12.2025


