ГОРЕЩО
Заем за Украйна: Евролидерите одобриха 90 милиарда евро за следващите две години
В ДЕСЕТКАТА! Такива измамници като Асен, Киро, Ники и Иво никога не са се случвали на България
ВИЖТЕ ГИ ДОБРЕ! Това са умно красивите - Лекси Фльор и Лекси Д’иректьор (СНИМКА)
САМО В ПИК! Чичото на Кирчо: АФЕРИСТЪТ Асен Василев е нереализиран оперен певец, имаше дует с Райна Кабаиванска. Фирмата му за самолетни билети продължава да работи от България в полза на Китай
Петър Кичашки с ТОП АНАЛИЗ пред ПИК TV: Консултациите показаха нови зависимости: Радев толерира радикализацията в политиката (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Един от най-добрите футболисти на "Ботев" (Пловдив) бе изритан от първия отбор. Става въпрос за бразилеца Вандер Виейра, който е отстранен за неопределено време. Причината е липса на професионализъм и дисциплина. Това стана само ден след нулевото равенство на канарчетата срещу градския съперник "Локомотив", което се прие като голямо разочарование предвид амбициите на тима за участие в евротурнирите.
Ето какво пише по този въпрос сайтът на "Ботев":
По решение на спортно-техническия щаб на "Ботев" (Пловдив) футболистът Вандер Виейра е отстранен за неопределено време от представителния тим. Причината е липса на професионализъм и дисциплина.
препоръчано
ОФИЦИАЛНО: Мераклия се отказа да купува Левски
8454
преди 13 часа
ЖРЕБИЙ Е: Големи дербита на 1/4-финалите за Купата на България
9661
преди 13 часа
Стилиян Петров изригна: Тази българска футболна система е обречена
14360
преди 17 часа
Списъкът на Сираков е готов - Левски взима петима нови през зимата
17560
преди 21 часа


