Ботев Пловдив живна след феноменална камерунка от Джумаята

13560
на 05.08.2024

ПИК с нов канал в Телеграм

Отборът на Ботев Пловдив се върна на победния път и записа труден успех с минималното 1:0 при символичното гостуване на собствената си база в “Коматево”, където домакинства хитът от миналия сезон Крумовград.

Единственото попадение за втората шампионатна победа за носителите на купата от началото на кампанията вкара камерунецът Джеймс Ето’о в 52-рата минута със страхотна и много технична тупалка с десния крак, зашивайки топката под гредата от 30 метра, разказва "Мач Телеграф“.

По този начин “канарчетата” записаха първия си успех над Крумовград и си върнаха самочувствието след тежкото поражение с 0:4 от гръцкия гранд Панатинайкос по-рано през седмицата, довело до отпадането от втория по сила континентален клубен турнир Лига Европа.

Победата беше витална за възпитаниците на Душан Керкез, на които им предстои мач на босненския Жрински Мостар в 3-тия предварителен кръг на Лигата на конференциите на 8 август (четвъртък).

САМО В ПИК: Вижте ексклузивния хороскоп на Алена за събота - личните отношения на Стрелците им създават проблеми, Рибите подвластни на чувствата САМО В ПИК: Вижте ексклузивния хороскоп на Алена за събота - личните отношения на Стрелците им създават проблеми, Рибите подвластни на чувствата
ПЪРВО В ПИК TV! Бойко Борисов в Асеновград: Никой, освен нас, не желае да има правителство - Промяната искат да излъжат, че изборите са били опорочени (ОБНОВЕНА/ВИДЕО) ПЪРВО В ПИК TV! Бойко Борисов в Асеновград: Никой, освен нас, не желае да има правителство - Промяната искат да излъжат, че изборите са били опорочени (ОБНОВЕНА/ВИДЕО)