Ботев Пловдив и Черно море се самоубиха в битката за топ 6

ГОРЕЩО

5227
на 29.02.2020

Ботев Пловдив и Черно море завършиха наравно 1:1 в двубой от 23-ия кръг на елитното ни футболно първенство, изигран на терена в пловдивския квартал "Коматево".

Домакините откриха резултата в 57-ата минута, когато Филип Филипов бе точен, но "моряците" на Илиян Илиев изравни в 78-ата след попадение на Родриго. Двубоят беше интересен с доста голови възможности и няколко греди. Равенството остава двата тима извън първата шестица.

Първата опасност в мача се откри пред Тодор Неделев, който от няколко метра засече центриране на Шопов, но Митрович спаси. Послед възможност за гостите, когато Курьор премина няколко играчи и стреля по земя. Янко Георгиев докосна топката, която се отби в гредата, а в последствие бе избита в ъглов удар.

10 минути по-късно Курьор отново нацели гредата, след като бе изведен зад гърба на защитата. До края на полувремето Неделев уцели греда от фаул, а моментално след това и Ничев бе спрян от страничния стълб.

През втората част "канарчетата" поискаха дузпа за игра с ръка на Панайотов, но съдията отсъди само пряк свободен удар. След това дойде и голът на Филипов, който засече центриране от фланга по земя.

Варненци отговориха, когато Родриго комбинира с Денислав Станчев и първият завърши атаката. До края нови попадения не паднаха и двубоят завърши наравно.

ЕКШЪН В ПАРЛАМЕНТА: Бойко Рашков се спречка с депутати от ДПС, избяга от комисията за ОПГ-то в митниците! Йордан Цонев се закани да го съди. Хамид Хамид: Този купонясва с всички бандити в държавата (ВИДЕО) ЕКШЪН В ПАРЛАМЕНТА: Бойко Рашков се спречка с депутати от ДПС, избяга от комисията за ОПГ-то в митниците! Йордан Цонев се закани да го съди. Хамид Хамид: Този купонясва с всички бандити в държавата (ВИДЕО)