"Ботев" (Пловдив) излъга Берое в Коматево

4777
на 24.01.2015
Ботев (Пловдив) излъга Берое в Коматево

Отборът на "Ботев" (Пловдив) победи Берое с 1:0 в контролна среща, която се игра на базата в Коматево. Лъчезар Балтанов вкара в 34-ата минута. Това бе първа проверка за "жълто-черните" по време на зимната подготовка. Мачът започна равностойно, а гостите нанесоха първи удар в 11-ата минута.

Михаил Иванов обаче отрази изстреляната от Жуниор Мапуку топка. В 20-ата минута "канарчетата" отговориха с шут на Божидар Васев, но Благой Макенджиев спаси. Нова тяхна атака в 34-ата минута доведе до първото попадение в двубоя. Лазар Марин проби по лявото крило и центрира към наказателното поле, където Балтанов с много добре насочен удар вкара за 1:0.

След почивката играта се накъса заради многото извършени смени. Чак в 61-ата минута имаше удар към една от двете врати, но футболистът на "жълто-черните" Станислав Дрянов стреля високо над вратата. Шест минути по-късно Балтанов бе близо до втори гол, но шутът му от над 25 метра мина малко над напречната греда. В 73-ата минута старозагорци имаха отлична възможност да изравня, но Станислав Костов стреля в тялото на Иванов, след като бе изведен очи в очи с него.

В 77-ата минута удар с глава на Росен Колев не бе сериозна заплаха за вратата на Берое. Четири минути преди края Християн Казаков стреля от пряк свободен удар, но право в ръцете на Макенджиев. В добавеното време красиво изпълнение на Дрянов можеше да направи победата на "канарчетата" по-убедителна, но стреля малко над вратата.

САМО В ПИК: Вижте топ хороскопа на Алена за вторник - Везните да не предприемат пътувания, Стрелците подложени на огромно напрежение САМО В ПИК: Вижте топ хороскопа на Алена за вторник - Везните да не предприемат пътувания, Стрелците подложени на огромно напрежение
ПИК TV! Доц. Борислав Цеков попиля Промяната за кеша: При тях процъфтяват най-корупционните и най-незаконните практики. Комично е да твърдят, че ги подслушват службите (ВИДЕО) ПИК TV! Доц. Борислав Цеков попиля "Промяната" за кеша: При тях процъфтяват най-корупционните и най-незаконните практики. Комично е да твърдят, че ги подслушват службите (ВИДЕО)