Ботев Пловдив надви Славия в приятелска среща

3685
на 04.09.2021

Славия загуби с 0:1 от Ботев Пловдив в приятелска среща, играна на стадион "Славия".

Единственото попадение на срещата бе в 19-ата минута, когато Маркиньос центрира от корнер. Емил Виячки си вкара автогол при опит да изчисти топката след удар на Антоан Бароан.

Иначе двата тима направиха интересен за наблюдаване сблъсък, в който имаше доста голови положения и пред двете врати. През първата част "канарчетата" бяха по-добрият отбор, докато след почивката играта бе по-изравнена.

Марко Ихарош, Кемело Нгуена и Кристиян Добрев за първи път играха с екипа на "белите" след трансферите си през лятото, предава "Топспорт".

Старши-треньорът на най-стария столичен клуб Златомир Загорчич пък не можеше разчита на футболистите, които са повикани в националните отбори на България за международните мачове през септември.

САМО В ПИК: Вижте топ хороскопа на Алена за Гергьовден - успехите намигват на Телците, Стрелците пълнят джобовете САМО В ПИК: Вижте топ хороскопа на Алена за Гергьовден - успехите намигват на Телците, Стрелците пълнят джобовете