BG EN

"Ботев" (Пловдив) отхвърли две оферти за Виктор Голас

Футбол

"Ботев" (Пловдив) отхвърли две оферти за Виктор Голас

8848
на 17.01.2016
Ботев (Пловдив) отхвърли две оферти за Виктор Голас

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Ръководството на "Ботев" (Пловдив) е отхвърлило две оферти за титулярния си вратар Виктор Голас, съобщава "Тема Спорт". 

Едното предложение е било от турски втородивизионен тим, а другото от отбор от Казахстан. Шефовете на "жълто-черните" са отказали да преговарят за своя състезател, тъй като на него се разчита много за пролетния полусезон. 

През есента Голас записа 17 мача под рамката за първенство. Той дойде в Коматево малко след началото на есенния дял, точно след тежката загуба с 0:6 от Монтана на стадион "Огоста". 

Голас получи шанс за изява след освобождаването на Михаил Иванов

препоръчано
Сподели:
Бомба x
Спортът променя тялото и ума Спортът променя тялото и ума
ПИК TV x
ГОРЕЩО В ПИК TV! Проф. Мермерски: Стармър, Шолц и Урсула се опитват да загубим Тръмп като съюзник, а той праща миротвореца Смит при реално управляващите Борисов и ДПС-Ново начало (ВИДЕО) ГОРЕЩО В ПИК TV! Проф. Мермерски: Стармър, Шолц и Урсула се опитват да загубим Тръмп като съюзник, а той праща миротвореца Смит при реално управляващите Борисов и ДПС-Ново начало (ВИДЕО)
ново
Днес: 11
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК