BG EN

Боядисаха комунистически паметник и в Монтана, хората му се радват

ЧАС ПИК

Боядисаха комунистически паметник и в Монтана, хората му се радват

16881
на 27.12.2013
Боядисаха комунистически паметник и в Монтана, хората му се радват
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Неизвестни автори боядисали статуята на работник в градския парк в Монтана. Творбата е дело на местния скулптор Георги Апостолов. Крачещият работник е поставен на мястото си преди 40 години. 

препоръчано

Статуята е показана най-напред на художествена изложба в града, откъдето е откупена от общината, пише “Стандарт”.

Боядисана статуя радва децата, а възрастни твърдят, че с него паркът се е освежил. Никой не е търсил бояджиите, но по всяка вероятност са деца.

Полицията е образувала дело за хулиганство срещу неизвестен извършител.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ГОРЕЩО В ПИК TV! Заседанието за регистрацията на Прогресивна България приключи рекордно бързо - до 14 дни става ясно ще има ли партия (ВИДЕО) ГОРЕЩО В ПИК TV! Заседанието за регистрацията на "Прогресивна България" приключи рекордно бързо - до 14 дни става ясно ще има ли партия (ВИДЕО)
ново
Днес: 34
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК