Волейбол

11531
на 25.11.2017

Ето каква сума достигна Jackpot Cards, най-високият джакпот на efbet.com (18+)

Отборът на Сет постигна трета победа във френската Лига А, след като се наложи с 3:1 (25:20, 25:13, 33:35, 25:22) като домакин над Тулуза в двубой от 7-ия кръг.

Българският национал Бранимир Грозданов изигра силен мач за Сет и завърши с 16 точки (1 ас, 4 блока, 44% ефективност в атака, 12% перфектно и 62% позитивно посрещане).

Над всички за домакините бе френският национал Мариен Моро, който заби 24 точки. За гостите националът на Франция Бартелеми Шиненезе се отличи с 15 точки.

След този успех Сет е 8-и във временното класиране с 8 точки (3 победи и 4 загуби), акцентира "Спортал".

ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! В парламента гледаха два проекта за промени в НК за сексуалното насилие над деца. ИТН пак скочиха на Асен Василев заради финансови акробатики (НА ЖИВО/ОБНОВЕНА) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! В парламента гледаха два проекта за промени в НК за сексуалното насилие над деца. ИТН пак скочиха на Асен Василев заради финансови акробатики (НА ЖИВО/ОБНОВЕНА)