ГОРЕЩО
Станка Златева върна борбата на верния път: 14 медала и ново поколение шампиони след промяната
САМО В ПИК! Бившият министър Даниела Везиева с ТОП АНАЛИЗ - ще овладее ли правителството свръхдефицита и какви трябва да са следващите стъпки
ЕКСКЛУЗИВЕН АНАЛИЗ: Колко струват бордовете на държавните фирми
СКАНДАЛ ТРЕСЕ ВАРНА! Кметът Коцев изрита заместника си Илия Коев. И си присвои ресорите му
ДПС номинира Исмаил Осман и Цветан Енчев за новата ЦИК (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Вместо костюми за балета "Жизел" гардеробиерките и служителите на Държавна опера - Бургас започнаха от днес да шият предпазни маски.
препоръчано
Те ще бъдат предоставяни напълно безвъзмездно на общинските екипи за доставка на храна на възрастни хора и на хора, които са под карантина.
Служителите на Операта ще могат да шият по 200 бройки маски на ден и така докато им свърши платът, с който разполагат. Това сподели директорът на Държавна опера - Бургас Александър Текелиев, предаде Дарик.
В Операта се спазват и всички останали превантивни мерки като редовно дезинфектиране на помещенията, използване на платчета, напоени с дезинфектант и носене на калцуни.


