ГОРЕЩО
САМО В ПИК TV! Журналистката Наталия Господинова с последни подробности какво точно се случва с делото срещу Благомир Коцев: Внушенията на политици от ПП и ДБ не отговарят на истината (ВИДЕО)
ПИК TV! Експертът Богдан Милчев с горещ коментар как да се сложи край на убийствата по пътищата: Министър Демерджиев е много вреден с това, което прави в момента. Иска да е мъжкар, но не може (ВИДЕО)
ПИК TV! Бившият министър Даниела Везиева: Имаме бюджет на предпазливия реализъм. Защото ще се изпълнява 5 месеца (ВИДЕО)
ТЕЖКИЯТ ИНЦИДЕНТ В АХЕЛОЙ: Две версии за мелето с надуваем банан в морето
След извънредното кацане в Бургас: Самолетът, ескортиран от български изтребител, пристигна в Тел Авив
ЧАС ПИК
Браво! Гришо продължава да пише история! Срази Дуди Села и се класира за третия кръг на US Open
11398
на 29.08.2014
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Григор Димитров се изправи срещу Дуди Села в двубой от втория кръг на US Open. Организаторите поставиха двубоя да бъде втори от програмата на корт „Луис Армстронг”.
препоръчано
Родният тенисист буквално срази Села, като двамата завършиха с резултат 6:1, 6:2, 6:2. Българина имаше превес през цялото време над израелския си опонент.
Преди тази среща Гришо и Села имаха общо 3 двубоя, 2 от които са на ниво АТР. В тях превъзходството неизменно е на страната на българина.
С днешната победа Димитров се класира за трети кръг в Ню Йорк, където ще премери сили с Давид Гофен (Белгия) или Жоао Соуса (Португалия, №32).


