BG EN

Браво на АБВ, че отрязаха Кунева! Сега и Патриотите трябва да проявят разум

ЧАС ПИК

Браво на АБВ, че отрязаха Кунева! Сега и Патриотите трябва да проявят разум

25027
на 02.02.2016
Браво на АБВ, че отрязаха Кунева! Сега и Патриотите трябва да проявят разум
Автор:   Данка Радева

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Браво на АБВ за решението да не подкрепя Кунева за образователен министър! Хората на Георги Първанов, които са част от управляващата коалиция, демонстрираха разум и характер.

препоръчано

Ако и патриотите на Каракачанов и Валери Симеонов се "закучат", амбициите на Кунева - новия Големанов в пола, да яхне високобюджетното министерство, ще се изпарят като ланския сняг.

Кунева е пенкилер, готова е да поеме всякакво ведомство, стига да има файда. Това са преобладаващите коментари по Фейсбук и интернет във връзка с номинацията на госпожата за заместничка на Тодор Танев.

Многострадалното българско образование се нуждае от компетентен човек от бранша, авторитетна личност с опит и визия за сектора, а не от парашутисти, спуснати по квотен принцип.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ЕКШЪН В ПИК TV! Бунт в Подуяне заради кризата с боклука (ВИДЕО) ЕКШЪН В ПИК TV! Бунт в "Подуяне" заради кризата с боклука (ВИДЕО)
ново
Днес: 5
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК