БРАВО: Състезателите ни до 21 години спечелиха шест медала на международния турнир по олимпийско карате в Хърватия

Други спортове

5511
на 14.01.2019

Шест медала спечелиха българските състезатели от международния турнир по олимпийско карате за състезатели до 21 години във хърватския град Самобор.

Златното отличие стана притежание на Ивет Горанова в категория 55 килограма. Бронзовата медалистка от световното първенство стигна до титлата след четири убедителни победи.

Сребърен медал при юношите в категория 55 килограма спечели Иван Петков. Петков стана и трети при кадетите в категория 52 килограма.

До бронзовите отличия стигнаха Андрей Тодоров (кадети, 63 килограма), Мартин Златев (юноши,61 килограма) и Васил Ривов (до 21 години, 67 килограма).

Надпреварата беше част от подготовката на отбора за предстоящото европейско първенство по олимпийско карате за кадети, юноши и състезатели до 21 години.

В турнира участваха 1399 състезатели от 24 държави и 212 клуба.

ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! ГЕРБ отговори на ППДБ за Турски поток: Когато Асен Василев сложи 20 лева такса на мегаватчас за руския газ, този проект беше прекрасен! Сега е много лош (ВИДЕО) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! ГЕРБ отговори на ППДБ за "Турски поток": Когато Асен Василев сложи 20 лева такса на мегаватчас за руския газ, този проект беше прекрасен! Сега е много лош (ВИДЕО)