BG EN

Брадърът Здравко от Приморско: За туристите наводнението беше атракция, не се оплакват

ЧАС ПИК

Брадърът Здравко от Приморско: За туристите наводнението беше атракция, не се оплакват

12244
на 17.07.2014
Брадърът Здравко от Приморско: За туристите наводнението беше атракция, не се оплакват
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

За туристите бедствието в Приморско си беше атракция. Това каза първият победител от „Биг брадър“ Здравко, който има хотел в района. Той обясни, че имало малки проблеми с отлагане на закуската примерно, но почиващите в базата на Здравко не се оплакали особено.

препоръчано

Брадърът е категоричен, че такова наводнение в района никой не помнел. Реките Дяволска и Ропотамо никога не преливали толкова много. След като дъждът спрял, станало бедствието, когато се отприщила мощна приливна вълна от 1,5 – 2 метра.

Беше страшно, но институциите и хората се мобилизираха, никой не се оплака и нещата се оправят, категоричен е Здравко.

Туристите не само, че не се отказвали от почивки в Приморско, а дори препотвърждавали резервациите.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 17 декември - конфликтът с ръководството е неизбежен за Овните, допълнителна работа ще донесе добър приход за Стрелците САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 17 декември - конфликтът с ръководството е неизбежен за Овните, допълнителна работа ще донесе добър приход за Стрелците
ПИК TV x
ЕКШЪН В ПИК TV! Навряха Асен Василев в миша дупка: Абсолютен шарлатанин! След като съсипа финансите на България, сега иска да наруши закона (ВИДЕО) ЕКШЪН В ПИК TV! Навряха Асен Василев в миша дупка: Абсолютен шарлатанин! След като съсипа финансите на България, сега иска да наруши закона (ВИДЕО)
ново
Днес: 69
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК