ГОРЕЩО
ЕКШЪН В МВР! Колтуклиева хвана натясно Демерджиев за имотните му далавери - пита го дали му се е усладило уискито с пури и има ли къща в Гърция (ВИДЕО)
ЧУДО НЕВИЖДАНО: Божигол се отказа от малките котета - има си сериозна приятелка
Експерт по Близкия изток каза какво следва за България след нотата на Иран
Криминален психолог разнищи похитителя на Наталия: Асен е заплашвал и тормозел детето, има психопатни черти и е примитивен. Не изключвам сексуално насилие
ДАЛАВЕРА В СТОЛИЧНА ОБЩИНА? Заместник на кмета Терзиев наредил скандална обществена поръчка
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Бразилия и Уругвай отказват долара и започват да се разплащат изцяло с местните валути вместо с американски долари, съобщи "24 часа", позовавайки се на РИА Новости.
препоръчано
Двете държави преминаха постепенно към тази стъпка в последните пет години.
Частично разплащане в местна валута от няколко години правят отделни фирми в Бразилия и Аржентина, членки на южноамериканския общ пазар Меркосур. Тази стъпка засега не е повлияла на позициите на щатската валута на международните финансови пазари.
СЛЕД 40 ГОДИНИ: Самолетите от САЩ до Ливан литват отново
6161
преди 3 часа
Нов масивен срив на Фейсбук и Инстаграм засегна потребители по цял свят
5297
преди 3 часа


