BG EN

Бразилски нападател на Черно море под въпрос за мача с Лудогорец

Футбол

Бразилски нападател на Черно море под въпрос за мача с Лудогорец

5867
на 23.02.2019
Бразилски нападател на Черно море под въпрос за мача с Лудогорец
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Нападателят на Черно море Жоржиньо до последно ще бъде под въпрос за съботния мач с Лудогорец, съобщиха от варненския клуб. Бразилецът се контузи по време на двубоя със Славия и беше заменен принудително в 28-ата минута.

Футболистът се готви на облекчен режим, но лекарският щаб на "моряците" прави всичко възможно той да е готов за игра още за срещата с раградчани. 

Същата е ситуацията и с бранителя Юго Кононго, който в компанията на Мехди Фенуш днес въртя обиколки на стадион "Младост".

препоръчано
Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
БЕЗПРЕЦЕДЕНТНА СИТУАЦИЯ! Радев наруши правилника на НС, но постави на място депутат от Възраждане (ВИДЕО) БЕЗПРЕЦЕДЕНТНА СИТУАЦИЯ! Радев наруши правилника на НС, но постави на място депутат от "Възраждане" (ВИДЕО)
ново
Днес: 129
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК