BG EN

Бразилски национал се контузи на тренировка

Световен футбол

Бразилски национал се контузи на тренировка

5557
на 15.06.2014
Бразилски национал се контузи на тренировка

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Бразилският национал Хълк получи травма по време на днешната тренировка на Селесао и напусна преждевременно терена, след като получи болки в мускул на левия крак. 27-годишният нападател на руския Зенит напусна тренира само 15 минути, след което напусна игрището заедно с двама от лекарите на „кариоките”. 

Все още няма официално становище относно контузията на Хълк и не е ясно дали той ще бъде на разположение на Луис Фелипе Сколари за мача срещу Мексико на 17 юни (вторник) от 22:00 часа българско време във Форталеза.

препоръчано
Сподели:
Бомба x
ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството
ПИК TV x
ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за Дондуков 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ВИДЕО) ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за "Дондуков" 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ВИДЕО)
ново
Днес: 109
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК