BG EN

Бракониер млати с тояга мъж заради забележка

Крими

Бракониер млати с тояга мъж заради забележка

7458
на 23.04.2021
Бракониер млати с тояга мъж заради забележка
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Млад мъж от Минерални бани нападна и би с тояга 58-годишен в село Светлина. 23-годишният извършител е задържан за 24 часа в районното управление на Димитровград, съобщиха от ОДМВР-Хасково.

препоръчано

По-възрастният мъж отправил забележка на младежа, че извършва незаконна сеч в землището на селото. Бракониерът се нахвърлил с тояга върху 58-годишния.

Нападателят ударил няколко пъти по краката и тялото местния жител и му строшил мобилния телефон. После се качил в леката си кола Фолксваген и отпрашил.

Потърпевшият подал сигнал в полицията. "След извършени  оперативно-издирвателни действия заподозреният е задържан по горещи следи. Пред разследващите той признал действията си и описал механизма на извършването им", обясниха още от ОДМВР. 

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Политолог с ударен анализ пред ПИК TV: Ефектът „Радев“ удря малките партии и мобилизира електората на ГЕРБ и ДПС-Ново начало (ВИДЕО) Политолог с ударен анализ пред ПИК TV: Ефектът „Радев“ удря малките партии и мобилизира електората на ГЕРБ и ДПС-Ново начало (ВИДЕО)
ново
Днес: 4
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК