BG EN

Брат'чед на Софи Маринова обра селяните в Гложене със 100 бона

ГАЛЕРИЯ ШОУ

Брат'чед на Софи Маринова обра селяните в Гложене със 100 бона

30788
на 06.03.2017
Братчед на Софи Маринова обра селяните в Гложене със 100 бона
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Фолк певицата Софи Маринова стана косвен участник в криминалната хроника, след като белезниците щракнаха около китките на един от братовчедите й - Ангел. 40-годишният циганин от Етрополе е заловен заедно с още няколко апапи за серия от телефонни измами, с които са присвоили над 100 000 лева.

препоръчано

Софи Маринова научила, че братовчед й е в ареста, след като нейни роднини я потърсили, за да му плати гаранцията от 2 бона. Винаги готовата да помогне, звезда тоя път не извадила и лев не от скъперничество, а защото смятала, че Ангел заслужава да е в килия заради безобразията си. Ангел и компания са тормозили пенсионери от базата си в село Гложене с оборотни сим карти. Циганите само за няколко месеца са успели да ужилят десетина наивници, от които прибрали около 100 бона, потвърдили от полицията пред столичен седмичник.

Същият братчед на Софка преди десетина години я прослави и с друга простотия. Навръх Великден кощунникът Ангел разбил касата за дарение на манастир, в която, според игуменката майка Ефросиния, имало над 1000 лева милостиня. Тогава ромът бе съден по бързата процедура и получи 7 месеца условна присъда.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 16 декември - Телците да очакват новина за финансови постъпления, Водолеите да не пътуват САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 16 декември - Телците да очакват новина за финансови постъпления, Водолеите да не пътуват
ПИК TV x
ГОРЕЩО В ПИК TV: Противниците на еврото се събраха - Костадинов се подмазва на Румен Радев, иска избори през март ГОРЕЩО В ПИК TV: Противниците на еврото се събраха - Костадинов се подмазва на Румен Радев, иска избори през март
ново
Днес: 32
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК