BG EN

Братя се млатиха до смъртта на единия в Кърджали

Региони

Братя се млатиха до смъртта на единия в Кърджали

47742
на 04.10.2024
Братя се млатиха до смъртта на единия в Кърджали
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Мъж на 64 години от Кърджалийско почина, след като му е бил нанесен жесток побой от собствения му брат.

препоръчано

Престъплението е извършено в село Пчеларово, община Черноочене, в началото на септември. Златко П. бе задържан на 3 септември, след като нанесъл удари с метален предмет в областта на главата и тялото на 64-годишния си брат Петьо П. Пострадалият бе настанен в болницата в Кърджали в тежко състояние.

Потърпевшият от побоя е починал, след като лекарите не са успели да стабилизират състоянието му. Той е издъхнал в болницата.

53-годишният Златко ще бъде съден не за опит, а за убийство.

Пострадалият Петьо живеел в семейната къща в селото. Той се грижел за майка си, която е на легло. Брат му пък живеел в Кърджали.

„Цяла нощ е консумирал алкохол. Бил е на гости. След като се е прибрал, продължил да пие до сутринта. Брат му му направил забележка и това разярило Златко. Полицаите са го заварили в неадекватно състояние“, разказаха за 24rodopi.com съседи на семейството в селото.

53-годишният извършител е с мярка за неотклонение „Задържане под стража“.

Сподели:
Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ПЪРВО В ПИК TV! ДПС-Ново начало предлага най-бедните пенсионери да получат по 55 евро за Великден, останалите - по 15 евро (ВИДЕО) ПЪРВО В ПИК TV! ДПС-Ново начало предлага най-бедните пенсионери да получат по 55 евро за Великден, останалите - по 15 евро (ВИДЕО)
ново
Днес: 110
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК