ГОРЕЩО
САМО В ПИК: Докато отломките на ПП берат срам след рехавия старт на кампанията, други грижи сполетяха Лена (СНИМКИ)
Виктор Димчев пред ПИК TV: Кампанията е тиха, защото всички гледат към сглобка след изборите (ВИДЕО)
НОВИ ТЕЖКИ СЪМНЕНИЯ: Обективни ли са от "Тренд" или Копринков, Радев и Кирил Добрев си ги напазаруваха
ЯЗЪК ЗА ШОПИНГА! Дубайската авантюра на Руди Гела му изяде процентите за влизане в следващия парламент
ПЪРВО В ПИК! Делян Пеевски: Този служебен кабинет е срам за България!
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
"Снимка с Юки" , "Шекспир като улично име" и The Sound of Stones са трите продукции, за реализацията на които продуцентската компания на братя Чучкови получи съфинансиране от програмата за подкрепа на европейския културен сектор.
препоръчано
Два от проектите имат субсидия и от Националния филмов център, която обаче е блокирана заради възникнали съдебни спорове. "Снимка с Юки" е по сценарий на Дими Стоянович, режисьор е Лъчезар Аврамов.
Сценарист и режисьор на "Шекспир като улично куче" е Валери Йорданов ("Кецове"). А The Sound of Stones е копродукция с Германия - трагикомичен исторически мюзикъл.
"24 часа"
Излезе биографичната книга на Йенс Столтенберг, за която говори целият свят
13259
преди 9 часа
Топ 5 на най-продаваните книги на издателство "Милениум" (14-20 март)
15417
на 22.03.2026
Арт галерия Vejdi представя избрани творби на Иван Янев (СНИМКИ)
26391
на 18.03.2026
ТЪЖНА НОВИНА: Отиде си легендата на кукления театър - Слава Рачева
71198
на 17.03.2026


