BG EN

Бременна жена е пострадала при верижната катастрофа на АМ "Тракия"

Инциденти

Бременна жена е пострадала при верижната катастрофа на АМ "Тракия"

35924
на 30.08.2020
Бременна жена е пострадала при верижната катастрофа на АМ Тракия
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Затруднено е движението на АМ "Тракия" при км 118 в посока София заради верижна катастрофа, съобщи говорителят на ОДМВР - Пловдив, цитиран от "Фокус".

препоръчано

Инцидентът, при който са се ударили четири автомобила, е станал преди около час.

Два от автомобилите са с турска регистрация, а другите два са с българска. Едно от превозните средства е напълно изгоряло. Причинени са материални щети.

Екип на бърза помощ преглежда бременна жена, пътувала в един от автомобилите.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Емил Радев: Служебното правителство и ППДБ опитват да преперат Теодора Георгиева. Използват собствената си некомпетентност, за да атакуват съдебната система (ВИДЕО) ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Емил Радев: Служебното правителство и ППДБ опитват да преперат Теодора Георгиева. Използват собствената си некомпетентност, за да атакуват съдебната система (ВИДЕО)
ново
Днес: 1
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК