ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Чалга дивата Кали е закъсала сериозно за пари, ожалват я колежките й от фолка. Бившата тв водеща на предаването „Споделено” е бременна вече в седмия месец с третото си дете и има огромен корем, но не може да спре да работи и по цели нощи обикаля кръчмите.
Новият й мъж Влади не изкарвал достатъчно пари, за да може тя да си позволи да спре с участията и да си гледа здравето и майчинството. Затова певицата не отказва покани от чалготеки и макар и седнала, радва почитателите на лекия жанр в малките часове на нощта.
„Горката, едва ходи с този голям корем, краката й отичат и се чуди къде да се подпре и да седне, но няма избор, защото изхранва семейството с хонорарите си”, коментират колежки на Кали.


