BG EN

Брендо загуби 3,3 млн. долара, фалира!

ЧАС ПИК

Брендо загуби 3,3 млн. долара, фалира!

23725
на 05.09.2014
Брендо загуби 3,3 млн. долара, фалира!
Автор:   ПИК

Племеницата на Жоро Шопа пое управлението на бутиковия хотел "Ле Фльор"

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Бутиковият хотел "Ле Фльор" на Евгений Банев-Брендо е пред фалит. Спаред последния финансов отчет, луксозната сграда на столичния бул. "Витоша" била натрупала загуби за 3,3 млн. лева, твърди "България днес". Огромните задължения са натрупани, след като за управител на фирмата собственик е  назначена племеницата на подземния бос Георги Семерджиев-Жоро Шопа, Ирена.

препоръчано

Шопа от години е смятан за дясната ръка на Брендо и човекът, който движи легалния бизнес на кокаиновиякрал у нас. Основната му задача през последните години е да опази хотелите и затворените комплекси от хищните ръзе на родните мафиоти, които искали да си ги присвоят след присъдата на Брендо в Италия за трафик на дрога. 

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Топ прогнозата на проф. Георги Рачев за февруари: Месецът ще бъде с 3 до 5 градуса по-топъл от нормалното, но във вторник и сряда... (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Топ прогнозата на проф. Георги Рачев за февруари: Месецът ще бъде с 3 до 5 градуса по-топъл от нормалното, но във вторник и сряда... (ВИДЕО)
ново
Днес: 21
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК