ГОРЕЩО
МРЕЖАТА СЕ ГАВРИ С ИВАЙЛО МИРЧЕВ: Махаш охраната на Пеевски?! Ей това е мъжка приказка. Ти що глад си събрал с Оземпика... ще ги изядеш надве, на три и НСО, и барети, и полиция...
Доц. Борислав Цеков пред ПИК TV: ППДБ искат власт без избори, политиката се тиктокизира, а еврото е необратимо (ВИДЕО)
САМО В ПИК! Калин Каменов с подробности за грозната провокация на "Възраждане" пред дома му: Било е сбирщина на хора с всякакви комплекси. Нови избори може да са пагубни за държавата (ВИДЕО)
Георги Марков емоционално пред ПИК: Бойко е най-добрият премиер на Прехода! Ако ППДБ влязат във властта, ще ни вкарат във война
Кметът на "Люлин", разкрил една от най-големите афери в "Промяната", с ОТВОРЕНО ПИСМО: Кирил Петков прехвърли вината върху нас! Антикорупционерите се оказаха корупционери
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
"Доколкото знам, Брендо в момента пише книга". Бомбата хвърли в предаването „Още от деня“ по БНТ журналистка. Тя бе поканена да говори по темите съдебна система и съдебна реформа.
препоръчано
Припомняме, преди няколко дни стана ясно, че кокаиновият крал Евелин Банев – Брендо не е в България от около 3 месеца. Адвокатът му Ина Лулчева обаче запази мълчание по темата и припомни, че много хора не се явяват в публичното пространство поради една или друга причина.
Осъденият на две инстанции в Италия за ръководител на международна група за трафик на кокаин беше с най-леката мярка за неотклонение "подписка", но му беше наложена забрана да напуска страната.
МИРЪТ ОЩЕ Е ДАЛЕЧЕ: Украйна със свой план, Зеленски отказва да дава територии
2566
преди 7 минути
Танкерът “Кайрос“ пети ден блокиран край Ахтопол
3970
преди 56 минути


