Бристол Сити изхвърли Манчестър Юнайтед от турнира за Купата на Лигата на Англия

9749
на 21.12.2017

Отборът на Бристол Сити отстрани Манчестър Юнайтед на четвъртфиналите в турнира за Купата на Лигата на Англия по футбол.

В двубой за място на полуфиналите на състезанието Бристол Сити победи като домакин Манчестър Юнйтед с 2:1. Победният гол за домакините бе дело на полузащитника Кори Смит в третата минута на добавеното време на двубоя.

Преди това с гол на Брайън в 51-ата минута Бристол поведе, но само седем минути по-късно Златан Ибрахимович възстанови равенството.

САМО В ПИК: Вижте ексклузивния хороскоп на Алена за втория ден на май - Раците си печелят врагове, трудности очакват Девите САМО В ПИК: Вижте ексклузивния хороскоп на Алена за втория ден на май - Раците си печелят врагове, трудности очакват Девите
Любен Дилов пред ПИК TV: Уж реномираната кантора на Лена е произвела дърводелско изделие за Корал?! Все едно да обереш къща и да си изпуснеш личната карта вътре (ВИДЕО) Любен Дилов пред ПИК TV: Уж реномираната кантора на Лена е произвела дърводелско изделие за Корал?! Все едно да обереш къща и да си изпуснеш личната карта вътре (ВИДЕО)