ГОРЕЩО
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК! "Калашниците" използвали междуградски автобуси, за да разкарват проститутки? (СНИМКА)
ЗА ЧЕСТТА НА ПАГОНА! Емануил Йорданов: Две медийни звезди в едно министерство са в повече
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ: Прокуратурата иска постоянно задържане за Васил и Траян от "Калашниците"
ГОРЕЩО В ПИК TV! Радев привика на среща отговорните за пътната безопасност - поканен е и Васил Терзиев: Никаква милост към джигитите! (ВИДЕО)
Спешна среща при Радев заради пътната безопасност у нас
ШАРЕН СВЯТ
Британец почина в България след отказ на застрахователите да го върнат у дома
8740
на 15.08.2016
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Британски турист е починал в България от предполагаемо отравяне на кръвта, дни след като застрахователите отказват да покрият транспортирането му за лечение у дома, пише вестник "Дейли Мирър", цитиран от Фокус.
препоръчано
Майкъл Д., 29-годишен, е направил туристическа застраховка за почивката си в българския курорт Слънчев бряг. Неговата майка е опитала да организира прибирането му във Великобритания, но мъжът е починал в събота.
Тя твърди, че застрахователната компания е отказала да й съдейства. Британецът е пристигнал в черноморския курорт на 24 юли с двама негови приятели.
свързани новини
Той се разболява след четири дни почивка на слънце и е приет в болница с оплаквания от коремни болки.


