BG EN

Британски и френски самолети са излетели по тревога, за да следят руски изтребители

СВЕТЪТ ДНЕС

Британски и френски самолети са излетели по тревога, за да следят руски изтребители

13043
на 21.09.2018
Британски и френски самолети са излетели по тревога, за да следят руски изтребители
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Британски и френски военни самолети днес са били вдигнати по тревога, за да следят подозрителни руски изтребители над Северно море, предаде Ройтерс.

препоръчано

Говорителят на френските ВВС полковник Сирил Дювивие каза, че са били засечени един или няколко руски самолета и че действията не са били враждебни, цитира БНР.

"Бяха задействани обичайните механизми на реакция. Изтребители "Рафал" излетяха от базата в Сен-Дизие със самолет за презареждане във въздуха и заеха позиции за евентуална намеса", каза той.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ПИК TV! Йотова насмете Божо Божанов: Не сме се събрали на маса. Хайде малко повече уважение (ОБНОВЕНА) ПИК TV! Йотова насмете Божо Божанов: Не сме се събрали на маса. Хайде малко повече уважение (ОБНОВЕНА)
ново
Днес: 10
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК