ГОРЕЩО
ГОРЕЩ СЛУХ! Радев готви офанзива за София - избира между две млади остриета за кмет
Гълъб Донев с ПОСЛЕДНИ НОВИНИ около бюджета - ето кога го внасят в парламента
Радев анонсира предстояща среща с Александър Вучич
АКЦИЯТА В НЕСЕБЪР: Белезници за шефа на ВиК и заместника му, заковали ги с белязани пари
ВРЕМЕ ЗА ПЛАЖ! Слънцето напича, валежи са възможни следобед само на изток и над планините (КАРТИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Два изтребителя на британските Кралски военновъздушни сили бяха вдигнати от базата в Лосимут за да прихванат руски бомбардировачи, отправили се към Обединеното кралство, пише Independent, цитиран от Фокус.
препоръчано
Руските самолети са били забелязани в небето северно от Шотландия в международното въздушно пространство да летят към Великобритания. Британските изтребители са придружили самолетите на „руската мечка“ докато те са напуснали региона.
Руските самолети не са нарушили въздушното пространство на Обединеното кралство и министерството на отбраната на Великобритания не ги окачествява като заплаха.
СТУДЕН ДУШ! Горанов разби сценария "Гюров президент": Не знам кой ще пипне тази бюлетина
34837
преди 59 минути
ЖЪЛТ КОД за опасно горещо време е обявен за 14 области утре
18006
преди 3 часа


