ГОРЕЩО
НЕ ЗАБРАВЯЙТЕ ЧАДЪРА! Дъжд ще вали в цялата страна - температурите остават летни до 30 градуса (КАРТА)
ЕКШЪН АНАЛИЗ: Какво направиха Радев и хората му през първите седмици на управление
Последната любов на Любен Дилов-син с РАЗТЪРСВАЩА ИЗПОВЕД: Не знам дали ще се науча да говоря за теб в минало време (СНИМКИ)
Панделиева за КАСАПНИЦАТА в София: Две говеда се състезавали по пътя - стотици хора са заложници на бясното пилене на гуми и никой овластен не решава проблема
Проф. Чорбанов накара всички да замлъкнат с ТАЗИ ИЗПОВЕД за Любен Дилов (СНИМКИ)
Европа
Британските учени установиха: Динозаврите щели да изчезнат и без да ги удари метеорит
13539
на 19.04.2016
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Динозаврите са били на границата на измирането по време на падането на метеорита, който според известната теория ги е унищожил, пише в ново изследване на британските учени, цитирано от ВВС, цитиранот "Фокус". В края на геологическия период Крепа преди 65 милиона години повечето динозаври вече са били на границата на измирането. Според учените падането на метеорита само е сложило точка на този процес.
Това е било доказано от комплексни изследвания на динозавърските фосили, чиято численост е намалявала в течение на 50 милиона години. Причина за това е била неспособността им да се приспособят към измененията в климата.
препоръчано
свързани новини
Австралийски изследователи откриха нов вид динозаври
12424
на 09.12.2015
Компания за изкуствен интелект призова за забавяне на разработките
11258
преди 8 часа
Папа Лъв XIV започва седемдневно посещение в Испания
8404
преди 10 часа


