Броят минутите на Серджиу Буш в Левски - румънецът ялов от 5 мача

7876
на 19.09.2018

Централният нападател на Левски Серджиу Буш е на път тотално да изчерпи кредита на доверие към себе си от треньора Славиша Стоянович.

Румънецът бе трагичен при загубата от Локомотив (Пловдив) с 0:1 и пропусна най-доброто положение за тима в последната минута. През този сезон той все още не е вкарал в Първа лига, въпреки че бе на терена в 5 мача.

За сравнение - другият централен нападател Станислав Костов има 4 гола от началото на сезона в елита.

Очаква се румънецът отново да седне на резервната скамейка. Той започна настоящата кампания като титуляр и вкара единственото си попадение при домакинството на Вадуц в реванша от първия квалификационен кръг на Лига Европа, пише "Тема Спорт".

Тогава нападателят реализира за 1:1 срещу лихтенщайнците, но през втората част изпусна дузпа, а победата с 3:2 не стигна за класиране.

Доц. Борислав Цеков съсипващо пред ПИК TV: Вотът на недоверие минава всякакви граници! Ето защо (ВИДЕО) Доц. Борислав Цеков съсипващо пред ПИК TV: Вотът на недоверие минава всякакви граници! Ето защо (ВИДЕО)