ГОРЕЩО
ЗА ТРОНА НА "ДОНДУКОВ" 2: Кой ще стигне до балотаж срещу кандидата на Радев? Ето къде ще е голямата ИНТРИГА
Коя е най-красивата водеща, която ще отразява Световното по футбол - оказа се племенница на министър Милошев (СНИМКИ)
СЛЕД АРЕСТА НА "КАЛАШНИЦИТЕ": Скастриха Демерджиев, че МВР се превръща в посредствена фейк страница в социалните мрежи
Големият Васил Михайлов в ПИК и "Ретро": Отказах се от депутатската си заплата, политиката е мръсна работа
ИЗВЪНРЕДНО! Арестуваха подпалвача на колите пред посолството ни в Скопие
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Броят на жертвите на земетресението, което разтърси южната част на Тайван и засегна най-силно град Тайнан на 6 февруари, достигна 108 души. Деветима все още са в неизвестност, предаде агенция Xinhua, цитирана от "Фокус".
17-етажна сграда се срина секунди след труса, което причини 106 от смъртните случаи, сочат официалните данни. Междувременно бяха спасени 281 души под развалините на жилищната сграда, но 9-има все още са в неизвестност повече от седмица след земетресението.
Спасителите продължават с усилията си да открият изчезналите след земетресението, но под срутилата се сграда не са били намерени оцелели от понеделник.
препоръчано
свързани новини
94 станаха жертвите на земетресението в Тайван
3189
на 12.02.2016


