ГОРЕЩО
ЦИРК БУШ ПАСТИ ДА ЯДЕ! От името на всички НЕпротестиращи връчваме оставката на Козилата Ерато
ГОРЕЩО В ПИК: Коледната ваканция на депутатите увисна на косъм заради ППДБ
ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за "Дондуков" 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ВИДЕО)
САМО В ПИК TV! Бащата на Сияна: Потресен съм, че съдът пусна срещу 5000 лв. убиеца на полицая Георги. Когато караш с 60 км над ограничението, това си е живо убийство (ВИДЕО)
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Недялко Недялков за публичното заличаване на Колтуклиева от ПП: Това е полумъжко деяние, найотициновщина. В момента Сорос изсипва огромни пари у нас, в Сърбия и в Унгария (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Броят на загиналите във Филипините при преминаването на тайфуна „Мангкут“ се е увеличил до 49 души, след като властите са открили нови жертви на свлачищата, предава „Франс Прес“, цитирана от „Фокус“
препоръчано
По-рано се съобщаваше за 28 загинали.
В момента тайфунът се приближава към южните брегове на Китай.
Броят на загиналите от тайфуна „Мангхут“ на Филипините достигна 25 души
9330
на 16.09.2018
Тайфунът „Мангхут“ взе първите си четири жертви на Филипините
10479
на 15.09.2018
Ураганът „Мангхут” връхлетя Филипините (ВИДЕО)
21632
на 14.09.2018


