ГОРЕЩО
САМО В ПИК TV! Цъка ли "Баба Алино" 2 във Варна? Журналистката Наталия Господинова с нови разкрития за скандалния пъзел и как кметът Коцев гази закона (ВИДЕО)
ПИК TV! Земеделецът Красимир Кумчев: Можем да бъдем абсолютно независими в производството на храни. Намерението с "Кошница с грижа" на правителството е добро, но... (ВИДЕО)
ПИК TV! Топ експертът инж. Ангел Попов с експертно мнение как да спрем да се избиваме по пътищата: Трагедията на "Челопешко шосе" можеше да се предотврати (ВИДЕО)
ГОРЕЩО В ПИК TV! Столичният общински съветник Станислав Младенов бие аларма - задава се нова криза с чистотата заради кмета Терзиев (ВИДЕО)
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Кандидат-кметът за "Средец" Пламена Заячка ПОСОЧИ ГОЛЕМИТЕ проблеми в района: Ако това управление е най-доброто, защо 7 години не ги решава? (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
През последното денонощие в Румъния са регистрирани 328 нови случая на заразяване с коронавирус, с което общият брой на потвърдените случаи на Ковид-19 на територията на Румъния достигна 8746, съобщи Аджерпрес, позовавайки се на Групата за стратегическа комуникация.
препоръчано
От тях 1892 души са обявени за оздравели и са изписани от болниците.
В интензивни отделения в момента се намират 256 пациенти.
Броят на починалите достигна 343 души.
Румъния удължава извънредното положение с още месец
16140
на 06.04.2020
Румъния обяви спад за новите случаи на COVID-19
16023
на 05.04.2020
Над 3,5 млн. евро глоби за 48 часа за избягали от карантина в Румъния
15495
на 28.03.2020
Расте броят на жертвите от коронавирус в Румъния, затягат и мерките
17711
на 25.03.2020


