Брутален инцидент с Уейн Рууни (СНИМКА 18+)

22256
на 24.09.2017

Звездата на Евертън Уейн Рууни бе зверски окървавен при победата над Борнемут с 2:1 в мач от шестия кръг на Висшата лига. В 34-ата минута при въздушен двубой със Саймън Франсис играчът на Борнемут вкара лакът в лицето на Рууни и му причини кървавата аркада.

Реферът Мартин Аткинсън пропусна да накаже Франсис с картон, независимо от ужасяващия вид на Рууни.

Бесният футболист на "карамелите" поиска обяснение от съдията, преди да отиде край тъчлинията, за да получи медицинска помощ.

Рууни продължи игра след това, като бе заменен в 55-ата минута. Именно неговият заместник Омар Ниасе донесе обрата в резултата и победата с 2:1 на Евертън с двете си попадения.

САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 10 май - Овните да внимават в отношенията с близки и познати, неприятна новина ще ядоса Водолеите САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 10 май - Овните да внимават в отношенията с близки и познати, неприятна новина ще ядоса Водолеите
ГРОЗНИ СЦЕНИ В ПИК! Соня Колтуклиева нападната и удряна на митинга на ПП пред Лена Бориславова (ВИДЕО) ГРОЗНИ СЦЕНИ В ПИК! Соня Колтуклиева нападната и удряна на митинга на ПП пред Лена Бориславова (ВИДЕО)