ГОРЕЩО
МРЕЖАТА ГЪРМИ! След признанието на Васил Терзиев, че е спонсорирал паравоенната група "Петрохан", въпросът е: Терористи ли са ППДБ
НПО-тата на Прокопиев, свързани с мистериозното тройно убийство край Петрохан - разследвани от 2 години
САМО В ПИК TV! Петър Кичашки сравни сегашната ситуация с 4 февруари 1997 г. и даде ценен съвет на Йотова при избора на служебен премиер (ВИДЕО)
САМО В ПИК! Атанас Русев ПРОГОВОРИ за познанството си с разстреляните в хижа "Петрохан": Не съм чувал Калушев от 10 години. Най-вероятната версия е за… (СНИМКИ)
ТОП СОЦИОЛОГ: Противно на очакванията, кампанията няма да е конфронтационна, конкурентното предимство на Борисов са... А Пеевски...
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Млада пловдивчанка бе изнасилена в колата си. Инцидентът е станал в пловдивският квартал Кючук Париж. Жертвата е 19-годишно момиче от квартала. Тя се е прибирала късно вечерта в четвъртък, когато в колата й нахлул непознат мъж. Той я e притиснал и изнасилил в автомобила.
препоръчано
След гаврата, непознатият избягал в неизвестна посока. Жертвата на насилие веднага е подала сигнал до най-близкото районно. Тя разказала какво се е случило и описала подробно нападателя си, съобщава "Трафик Нюз".
На колата е направен оглед, иззети са веществени доказателства. За случая е уведомена и прокуратурата. Образувано е досъдебно производство.
свързани новини
Пиян открадна кола, изнасили жена и катастрофира
13916
на 20.09.2013
Паркиран автомобил потегли сам и едва не кацна върху хора в съседен двор
7976
преди 6 часа
Румънски корабен конвой е разрушил част от пристанище Видин
21114
преди 7 часа
УЖАС БЕЗ КРАЙ! Перник пак остава без вода
14699
преди 22 часа
Министерството на туризма подкрепи Розовата долина за списъка на ЮНЕСКО
8461
на 03.02.2026


